UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordspendyl 10627181
nr 1062 7181
Bordspendyl
mässing, höjd: 41 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 oktober 2016
kl 19:16:51
17/10 17:45:01
Mässing